6°C bezchmurnie

17-letnia Paulina z Torunia nie wróciła do domu. Ktoś ją widział? [FOTO]

Komunikaty, letnia Paulina Torunia wróciła Ktoś widział [FOTO] - zdjęcie, fotografia

Policja poszukuje zaginionej 17-latki z Torunia.

Policjanci z komisariatu na toruńskim Śródmieściu poszukują 17-letniej Pauliny Różańskiej.

- Zaginiona ostatni raz widziana była w okolicach szkoły przy ul. Jęczmiennej 13 kwietnia tego roku - poinformował nas Wojciech Chrostowski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. - Osoby, które znają jej miejsce pobytu proszone są o kontakt.fot. materiały policji

Paulina Różańska (na zdj.) w miniony piątek 13 kwietnia ok. godz. 08:05 została zawieziona przez ojca do szkoły przy ul. Jęczmiennej. 17-latka nie powróciła do domu. Rodzina nie ma z nią żadnego kontaktu.                       

Rysopis zaginionej: wzrost 182 cm, waga ok. 75 kg, włosy proste, sięgające ramion farbowane na kolor jasny rudy; znaki szczególne - podłużne blizny na wewnętrznych stronach przedramion oraz ud.

W dniu zaginięcia była ubrana w sportową szarą bluzę z kapturem zapinaną na zamek, koszulkę z długim rękawem w kratę koloru seledynowo-granatowego, szare sportowe buty, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, okulary korekcyjne w czerwono-czarnej oprawce. Miała przy sobie legitymację szkolną na swoje nazwisko oraz czarny plecak z żółtymi paskami.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionej lub mogące udzielić jakichkolwiek informacji, które przyczynią się do jej odnalezienia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście, ul. PCK 2, tel. dyżurny (56) 641-24-52 lub 997 i 112.

(TUB)

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku


17-letnia Paulina z Torunia nie wróciła do domu. Ktoś ją widział? [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się