17°C bezchmurnie

15 gęsich tuszek o wartości 100 złotych do zdobycia na Oto Toruń!

Kujawsko-Pomorskie, gęsich tuszek wartości złotych zdobycia Toruń! - zdjęcie, fotografia

Czas na akcję "Kujawsko-pomorska gęsina na św. Marcina". Z tej okazji mamy dla Was aż 15 gęsich tuszek. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Dla mieszkańców naszego regionu marszałek Piotr Całbecki przeznaczył 2018 świeżych gęsich tuszek, które będą daniem głównym na  świątecznym, rodzinnym obiedzie z okazji Narodowego Święta Niepodległości - 11 listopada.

-  Zasługujemy na to, by czuć dumę z bycia Polakiem i móc w naturalny sposób kultywować i przekazywać patriotyzm oraz związany z nim system wartości w rodzinnych i lokalnych społecznościach. Zachęcam wszystkich mieszkańców naszego regionu do docenienia walorów kulinarnych gęsiny i celebrowania Narodowego Święta Niepodległości przy rodzinnym stole - podkreśla marszałek Piotr Całbecki.

15 z 2018 gęsich tuszek (każda o wartości 100 złotych) możecie zdobyć za pośrednictwem naszego portalu. Jak je wygrać? Wystarczy wysłać do nas Wasze zdjęcie z patriotycznym akcentem. Fotki możecie wysyłać za pośrednictwem e-maila na nasz adres - [email protected] - lub w wiadomości prywatnej na Facebook’u lub Messengerze albo pod postem na Facebook'u. Macie czas do 30 września do 12:00.

Organizatorem i fundatorem nagród w konkursie z okazji akcji "Kujawsko-pomorska gęsina na św. Marcina" jest marszałek województwa Piotr Całbecki.

Partnerem modułu jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.


15 gęsich tuszek o wartości 100 złotych do zdobycia na Oto Toruń! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się