Wyłowiono ciało mężczyzny z Wisły!

Osoby zaginione, Wyłowiono ciało mężczyzny Wisły! - zdjęcie, fotografia
10/07/2018 14:34

Informacja z ostatniej chwili. Pod Osiekiem wyłowiono ciało mężczyzny z Wisły!

Wszystko wskazuje na to, że to człowiek, który w weekend postanowił wskoczyć do Wisły. Przypomnijmy, że w sobotę (7 lipca) po kilku godzinach okazało się, że to 25-letni mieszkaniec Łodzi, który, będąc pod wpływem alkoholu, wyrwał się swojej rodzinie. 

- Mężczyzna z rodziną udał się na grilla w rejon miejscowości Włęcz nad Wisłę postanowił się wykąpać. W pewnym momencie bliscy zauważyli, że mężczyzna zaczął dziwnie zachowywać się, jakby walczył z wirem w rzece. Na pomoc ruszył mu jego ojciec. Niestety nie zdołał odnaleźć syna. Wówczas najbliżsi zaalarmowali policję - informuje nas Wioletta Dąbrowska z KMP w Toruniu.  

Dyżurny od razu skierował na miejsce policjantów z Wydziału Prewencji Ogniwa Prewencji na Wodach KMP w Toruniu oraz policjantów z Komisariatu Policji w Lubiczu. Nad Wisłą pojawiły się także trzy zastępy straży pożarnej z łodziami oraz specjalna grupa wodno-nurkowa. Służby przez kilka dni prowadziły intensywne poszukiwania mężczyzny. 

Dziś (10 lipca) w okolicach Osieka (gmina Obrowo), czyli w tym samym miejscu, w którym zaginął poszukiwany, wyłowiono ciało topielca.

- Nie mogę potwierdzić, że to ten mężczyzna. Na razie mówimy o zwłokach, ponieważ czynności identyfikacyjne będą trwały. Musimy czekać na potwierdzenie - informuje Oto Toruń Wioletta Dąbrowska z KMP w Toruniu.

Na miejscu jest prokurator, strażacy, policjanci i lekarze. Służby czekają także na rodzinę, która zidentyfikuje zwłoki.

Więcej informacji wkrótce.

Chcesz być na bieżąco z informacjami z Torunia i okolic? Polub nas na Facebooku

Reklama

Wyłowiono ciało mężczyzny z Wisły! komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Chcesz coś sprzedać lub kupić, oferujesz usługi, szukasz pracownika lub pracy?

Dodaj swoje drobne ogłoszenie w naszym serwisie. Zapraszamy!

Dodaj ogłoszenie

Kalendarz

Najbliższe imprezy
Reklama


 Reklama